İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Bağlamında “Anne, Baba ve Yaşlı Hakları” Konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması Sonuçları

03.12.2018

Kurumumuzca düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel ve devlet okulları öğrencilerine yönelik İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Bağlamında "Anne, Baba ve Yaşlı Hakları" Konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması değerlendirme süreci tamamlandı.

Yapılan değerlendirme sonucu seçilen eserlere ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır:

RESİM YARIŞMASI DEĞERLENDİRME SONUCU

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Elif DENİZLİ, Kılıçarslan Anadolu Lisesi, KÜTAHYA

Ortaokul düzeyinde; Zeynep DOĞAN, Zübeyde Hanım Ortaokulu, SAKARYA

İlkokul düzeyinde; Züleyha Ebrar BEKTAŞ, 29 Ekim İlkokulu, İSTANBUL

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Haydar LALE, Bostaniçi Anadolu Lisesi, VAN

Ortaokul düzeyinde; Alipaşa ÖZTÜRK, Şevket Yardımcı Ortaokulu, RİZE

İlkokul düzeyinde; Demir YANBAKAR, Dumlupınar İlkokulu, ESKİŞEHİR

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Zeynep Sude ÖZDOĞAN, Şehit Oğuzhan Yaşar Anadolu Lisesi, ANKARA

Ortaokul düzeyinde; İrem Sude ÇETİN, Atatürk Ortaokulu, EDİRNE

İlkokul düzeyinde; Damla ŞAHİN, Çimenli İlkokulu, TRABZON

 

ŞİİR YARIŞMASI DEĞERLENDİRME SONUCU

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Elif CEREN ÖZ, Mevlana Kız Anadolu Lisesi, BİNGÖL

Ortaokul düzeyinde; Meriç YEŞİLOĞLU, Mehmet Şeref Eğinoğlu Ortaokulu, BALIKESİR

İlkokul düzeyinde; Ilgın BURSALI, Özel Karşıyaka Bilim Doğa Koleji ilkokulu, İZMİR

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Şüheda AYDINLIK, Şehit Türkmen Tekin Anadolu İmam Hatip Lisesi, MUĞLA

Ortaokul düzeyinde; Enes AYDOĞAN, Şehit Bekir Evren İmam Hatip Ortaokulu, OSMANİYE

İlkokul düzeyinde; Ebrar Bağlum ÖZKAN, Atatürk İlkokulu, ANKARA

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Dilruba BEKLER, Ahmet Erdem Anadolu Lisesi, BURSA

Ortaokul düzeyinde; Eda ARSLAN, Mehmet Güleç Ortaokulu, NİĞDE

İlkokul düzeyinde; Eyüp Can ŞAHİN, Özel Devran İlkokulu, İSTANBUL

 

KOMPOZİSYON YARIŞMASI DEĞERLENDİRME SONUCU

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Berfin YAKAN, Şehit Türkmen Tekin Anadolu İmam Hatip Lisesi, MUĞLA

Ortaokul düzeyinde; Elif Eylül FİDAN, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu, ERZURUM

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Meltem USLU, Bitlis Lisesi, BİTLİS

Ortaokul düzeyinde; İrem KOÇHAN, Necatibey Ortaokulu, İZMİR

  1. Seçilen Eser

Lise düzeyinde; Mısra YAŞAR, Ted Karabük Koleji Vakfı Özel Anadolu Lisesi, KARABÜK

Ortaokul düzeyinde; Müşerref KASAPOĞLU, Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu, KONYA

İşlem Sonucu