İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğrencilerinden Kurumumuza Ziyaret
![İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğrencilerinden Kurumumuza Ziyaret](/public/images/duyurular/b/mh4g6l.jpeg)
İstanbul Medeniyet Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Ombudsmanlık Topluluğu Kurumumuzu ziyaret etti. Programda, Başkan Yardımcımız Alparslan Öğüt ile Ön İnceleme Birimi Koordinatörü Nesrin Öztürk ve uzman yardımcısı Rabia Keleş tarafından; Kurumumuzun yapısı, işleyişi, görev alanı, yetkileri ve icraatları anlatıldı. Kurumumuzdaki staj-kariyer imkânlarının aktarıldığı program, platform üyelerinin merak ettiği soruların cevaplanmasıyla birlikte son buldu.