e-Başvuru
Erişilebilirlik Menüsü
Mobbing ile Mücadele Dernekleri Kurumumuzu Ziyaret Etti
Mobbing ile Mücadele Dernekleri Kurumumuzu Ziyaret Etti
11.01.2018
A- A+

Temel insan hakları ihlallerinden birisi olan ve Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu’nun da görev alanında yer alan mobbing’le etkin mücadele alanında faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları Kurumumuzu ziyaret etti.

İlk ziyareti Mobbing ile Mücadele Derneği Başkanı Prof. Dr. Vedat Bulut ile üye İlhan İşman gerçekleştirdi. Dernek yetkilileri TİHEK Başkanı Arslan’a Kurumun önemli bir misyonu üstlendiğini, TİHEK’ten beklentinin büyük olduğunu ve Kurumun bu görevi yerine getirecek güçte olduğuna inandıklarını ifade etti. Başkan Arslan ise konuklarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. 

İkinci ziyaret ise Mobbing Eğitim Araştırma Derneği Başkanı İsmail Akgün ve Yönetim Kurulu Üyesi Suat Bağcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Akgün, Başkan Süleyman Arslan’a “Çalışma Hayatının Vebası: Mobbing” adlı yayını hediye etti.

Başkan Süleyman Arslan ile dernek yetkilileri, TİHEK ve önemli paydaşlarından olan sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliği olanaklarını değerlendirdi ve ortak çalışma temennisinde bulunuldu

Paylaş :