e-Başvuru
Erişilebilirlik Menüsü
TİHEK Heyeti TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı Ziyaret Etti
TİHEK Heyeti TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı Ziyaret Etti
12.12.2017
A- A+

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanı Süleyman Arslan, 2. Başkan Mesut Kınalı ile Kurul Üyeleri Mehmet Emin Genç, Mehmet Altuntaş, Harun Mertoğlu ve Hıdır Yıldırım Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman’ı makamında ziyaret etti. TİHEK Başkanı Süleyman Arslan, Kahraman’ı Meclis Başkanlığına yeniden seçilmesi nedeniyle tebrik ederek kendisinin tecrübesiyle TBMM çalışmalarına önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

Başkan Süleyman Arslan Kahraman’a üzerinde "Allah" yazısı bulunan hat çalışması, Kurul Üyesi Hıdır Yıldırım ise  şair, yazar, araştırmacı ve öğretmen M. Akif İnan’ın özel bir TV kanalında sunduğu 33 bölümlük  “Mehmet Akif İnan ile Sohbet” adlı programın deşifrelerini içeren aynı adlı kitabını hediye etti.

Meclis Başkanı İsmail Kahraman ise TİHEK Heyetine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, Kurulun nice güzel çalışmalara imza atacağına inandığını belirtti, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Süleyman Arslan, Kurum 2. Başkanı Mesut Kınalı ve Kurul Üyeleri, TBMM’nin 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde bombalara hedef olan yerlerinde incelemelerde bulundu.

Paylaş :